Тошко Йорданов, след падането на кабинета, за ПП-ДБ: Имат ли акъл!?
Според него офанзивите на ПП-ДБ са главно против Движение за права и свободи и обвиняване към всички, които са останали в Народното събрание и които не са съпротива.
„ И в този момент поражда въпроса къде е моралът на ПП-ДБ да приказват против „ Ново начало “, в случай че преди година им свърши ръководството точно с Делян Пеевски и Бойко Борисов “, напомни той.
По думите на Тошко Йорданов факт е, че имаше обществено напрежение и от Има Такъв Народ в никакъв случай не са твърдели, че „ сме оженени за някоя власт “.
Той сподели още, че при образуването на бюджета грешката, която регистрира, е, че не е трябвало да бъде вкаран в Народното събрание преди да са се доразбрали със синдикатите и работодателите.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




