Според Мис България за 2020 г няма значение какви са

...
Според Мис България за 2020 г няма значение какви са
Коментари Харесай

Мис България 2020 разцепи мрака: Венци Тафкова се фука с гуменки за 2 бона на известна марка

Според Мис България за 2020 г няма значение какви са облеклата, с които вървиш по нощните заведения. Стига да са скъпарски и на международно известни  брандове.Това е правилото, което следва нашенската миска и току, що иалюпена фолокаджийка,

Тафкова скоро си пусна фотография в Инстаграм от асансьор и се похвали с нови придобивки. Венцислава постоянно е споделяла, че не робува на скъпите марки. Но дали в действителност е по този начин.

На фотото от асансьора може да забележим едвам проджокалата певица на фотография, която сякаш с нишо не ни ангажира. Но няма по какъв начин да н=не видим по какъв начин сякаш ненатрапчиво театралничи с много безразсъден толет. И оше повече по какъв начин предизвикателно е изпънала крайници. Да не би случчайно да не видим марковите кецове. Които са на „ Диор ” и се продават за два бона чифта.

За модерните сникърси Тафкова е броила 990 еро. За толкоз се търгуват на уеб страницата на светвно известната марка.

Явно миската добре се котира на новото си занятие в попфолка. А дебютното й парче „ Совалка ” и е помогнало да заплати 2 хиляди лв. за модерните обувки на „ Диор ”.

източник: ХотАрена

 

Източник: kliuki.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР