Според майката на Семерджиев случилото се е инцидент, а не

...
Според майката на Семерджиев случилото се е инцидент, а не
Коментари Харесай

Мариана Семерджиева: Не е имало полицейски чадър над сина ми, това е смешно и нереално

Според майката на Семерджиев случилото се е случай, а не съзнателно ликвидиране

Близо пет месеца след съдбовната злополука на бул. „ Черни връх “ пред приказва майката на обвинения Георги Семерджиев. Според нея случилото се е случай, а не съзнателно ликвидиране.

Мариана Семерджиева не оневинява сина си, само че с огромна част от изказванията от последните 5 месеца не е съгласна. Категорична е, че синът ѝ не взима опиати. „ С нищо не сме видели, не ни е посочил “, споделя тя.

Часове преди злополуката фамилията било дружно и Георги не бил дрогиран, споделя майката на Семерджиев. „ Аз съм сигурна, че той сега на случая не е бил под влияние на опиатите. Според мен откакто се е прибрал у дома е използвал. Така мисля “, споделя Мариана Семерджиева.

Казва, че е напуснал местопроизшествието от боязън, само че признава, че е обичал високите скорости.

Майката на Семерджиев отхвърля над сина ѝ да има полицейски чадър.

„ Това е смешно и нереално. Не ми е казвал такива неща, не е споделял такова нещо “, споделя тя.

Семерджиева твърди, че не познава полицайката Симона Радева. И добавя, че след злополуката Георги оставя телефоните в колата си. Затова не може да си изясни по какъв начин той се е свързал с Радева, с цел да желае помощ
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР