Според лидера на ГЕРБ Бойко Борисов коалицията на практика се

...
Според лидера на ГЕРБ Бойко Борисов коалицията на практика се
Коментари Харесай

Борисов се похвали, че отслабва


Според водача на ГЕРБ Бойко Борисов обединението на процедура се е разпаднала, само че партиите ще се крепят дружно, до момента в който не вземат парите от слънчевите паркове и от комисионите на оръжейните покупко-продажби.

„ Посланикът на Украйна у нас Виталий Москаленко направи спешен ПР, с цел да избави Кирил Петков. Повече няма да го приема в централата на ГЕРБ “, съобщи Борисов при визитата си в Стария Пловдив, където прегледа новата митрополия и строящия се до нея храм „ Св. Архангели “, предава „ 24 часа “. Там участва и Георги Гергов, с чиито средства се построява параклисът.

Попитан удовлетворен ли е от решението на Народното събрание за оказване на помощ на Украйна, водачът на ГЕРБ отвърна, че в действителност няма никакво решение. „ Няма никаква помощ. Щом вкараха в спешния ПР и украинския дипломат, правете сметка. Уведомил съм за дейностите му нашите другари в Украйна “, съобщи Борисов.

„ Това е парламент, обвързван единствено с постове, пари и власт. Срам! 6 часа във война те през вчерашния ден си приказват по какъв начин да ви вземат на данъкоплатците още повече пари, като разширят още комисиите. Само харчат. Христо Иванов е споделил през вчерашния ден, че за тях са останали единствено постни дробчета. Абе, Христо, това се води карантия! “, разяснява Борисов. Според него обединението на процедура се е разпаднала, само че партиите ще се крепят дружно, до момента в който не вземат парите от слънчевите паркове и от комисионите на оръжейните покупко-продажби.

На въпрос би трябвало ли да има предварителни парламентарни избори Борисов сподели: „ Тези би трябвало да стоят, до момента в който заравнят всичко и всяка мисъл, че те са били и биха могли да бъдат нещо положително за България. Да си заминат като антихристи! “ Той отхвърли да разяснява думите на президента Румен Радев, че е направена рискова стъпка към въвличането на България във войната. „ Не го чувам, аз чувам владиците. Радев ги докара тези и викаше, че в случай че има повече като Киро и Асен, България ще е на Луната. А в този момент по всякакъв начин се пази и от тях, и от Стефан Янев, тъй като хората към този момент него го сочат с пръст “, сподели още Борисов.

Той прегледа новостроящия се параклис и приемна на митрополията и си поговори с владиката какви страдания има разказани в Библията, а в ГЕРБ минавали единствено в арести. „ Търпение, на смирените Бог дава берекет “, отвърна му митрополит Николай. Бойко Борисов се придвижваше с лекост из стръмния терен на градежа, който е на върха на Джамбазтепе, като се похвали, че към този момент е измършавял.
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР