Половината от агнешкото за Гергьовден – от Румъния, РСМ и Нова Зеландия
Според браншовата им асоциация, естествената цена е до 18 евро за кг агнешко.
На цена сред 15 и 18 евро за кг се продаваше българското агнешко месо по Великден, само че българско агнешко съвсем не е останало и всеобщо в комерсиалната мрежа се предлага импорт.
По данни на сектора сега в страната се отглеждат малко над 800 000 овце, което е спад с над 8 милиона за последните 100 години.
За задълбочаване на отрицателната наклонност в последните години способстват и тежките заразни болести, както и отхвърли на страната да предложи съответно спешно подкрепяне, споделят фермерите.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




