СподелиИспанският състезател Карлос Сайнц ще започне да се подготвя рано

...
СподелиИспанският състезател Карлос Сайнц ще започне да се подготвя рано
Коментари Харесай

Карлос Сайнс ще кара за Уилямс на тестовете на Формула 1 в края на сезона в Абу Даби

Сподели
Испанският играч Карлос Сайнц ще стартира да се приготвя рано с бъдещия си тим откакто е решил да кара за „ Уилямс “ по време на идните проби от Формула 1, които ще се проведат в края на сезона в Абу Даби, оповестяват от английския отбор.

„ Тази предварителна опция дава късмет на Карлос и „ Уилямс “ да стартират да изградят връзки преди започването на новия сезон “, съобщи екипът.

Сайнц е част от „ Ферари “ от 2021 година, само че контрактът му не беше възобновен за 2025. В същото време, италианският отбор подписа с седемкратния международен първенец Люис Хамилтън от „ Мерцедес “, който ще образува тандем с Шарл Льоклер. Испанецът по-късно подписа с „ Уилямс “ и ще бъде съотборник с Александър Албън (Тайланд) от идната година.

„ Тестовата сесия на пистата „ Яс Марина “ ще даде значима опция на Сайнс да се интегрира в новата си екипна атмосфера, когато за първи път ръководи FW46″, оповестиха от „ Уилямс “.

Източник БТАЗа още забавни вести, изявленията, разбори и мнения харесайте!
Източник: debati.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР