СподелиАтлетико Мадрид обяви, че Сесар Аспиликуета, с дългогодишен опит в

...
СподелиАтлетико Мадрид обяви, че Сесар Аспиликуета, с дългогодишен опит в
Коментари Харесай

Атлетико Мадрид потвърди, че ветеранът Сесар Аспиликуета напуска отбора

Сподели
Атлетико Мадрид разгласи, че Сесар Аспиликуета, с дълготраен опит в професионалния футбол, напуща тима след привършване на контракта си, осведоми организация ДПА.

На 35 години, някогашният бранител на Челси е изиграл 54 мача за Атлетико след прехвърлянето си от „ Стамфорд Бридж “ през 2023 година.

„ Сесар Аспиликуета е подготвен да стартира нов стадий в професионалния си живот и ще се раздели с клуба след края на контракта си на 30 юни. Атлетико благодарят за неговата безрезервност и старания по време на престоя му и му пожелават доста триумфи в бъдещите му персонални и професионални инициативи, “ се споделя в известието от клуба.

Аспиликуета, който е със 44 мача за испанския народен тим и е взел участие в съвсем 500 срещи по време на десетгодишния си интервал в Челси, изрази своята признателност на Атлетико в своето прощално писмо.

„ Беше чест и наслаждение да бъда част от червено-бялото семейство. Имах щастието да прекарам времето си с невероятни хора, както на терена, по този начин и отвън него. Благодаря на всички, че ме накараха да се усещам част от това семейство още от първия ден, “ съобщи Сесар Аспиликуета.

Източник БТАЗа още забавни вести, изявленията, разбори и мнения харесайте!
Източник: debati.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР