Специя направи 2:2 в интригуващ мач от италианската Серия А

...

Распадори спаси Сасуоло срещу Специя, Верона с феноменален обрат

Специя направи 2:2 в завладяващ мач от италианската Серия А против гостуващия Сасуоло. Българският национал Петко Христов влезе в 76-ата минута на мястото на осъществилия втория гол за неговия отбор Емануел Джеси.

Рей Манай откри 10 минути преди почивката за отбора на българина, а Емануел Джеси удвои три минути след началото на втората част. „ Неровердите “ не намираха път към вратата на Специя, само че резервата Джакомо Распадори означи два гола в 66-ата и 79-ата минути на срещата, с което донесе точката на своя отбор.