спечели срещу Осасуна с резултат 1:0 в мач от 14-тия

...

Атлетико с успех срещу Осасуна в типичен стил

завоюва против Осасуна с резултат 1:0 в мач от 14-тия кръг на испанската Ла Лига. Първата по-опасна опция в срещата беше от странана гостите. В 37-ата миинута Лукас Торо стреля от далечна отдалеченост, като Ян Облак направи ужасно избавяне.
В 56-ата минута Атлетико стигна до попадение. Антоан Гризман означи, само че по-късно голът беше анулиран заради засада. Атлетико продължи да атакува посредством Тома Лемар и Анхел Кореа. В 81-ата минута Яник Ферейра Карасно дриблира около отбраната и стреля наоколо до лявата греда.
В 87-ата минута Караско центрира от корнер и Фелипе с глава прати топката в долния десен ъгъл на вратата на Ерера. С триумфа Атлетико събра 26 точки и е на четвърто място в подреждането. Осасуна е на осмо място с 19 точки.
Източник: sportlive.bg