() спечели с 3:2 берлинското дерби срещу Херта от осминафиналите

...

Унион ликува в щуро берлинско дерби

() завоюва с 3:2 берлинското дерби против Херта от осминафиналите в шампионата за Купата на. " Железните " се постановиха с 3:2 в мач с два автогола и още много любопитни моменти. Херта имаше огромно преимущество в притежанието на топката, само че позволи прекалено много неточности в отбрана.

В 11-ата минута центрира, а Андреа Фогълзамер с удар от воле изведе напред. Преди почивката реферът Дениз Айтекън отсъди и дузпа за за игра с ръка на, само че тя бе анулирана поради засада.

На почивката наставникът на Херта Тайфун Коркут направи двойна промяна, като пусна в игра и. В 50-ата минута обаче не се намеси добре след остро центриране на и си вкара автогол.

Само 4 минути по-късно Рани Кадира от също прати топката в личната си врата и интригата се върна. Не беше минала и минута от намаляването на резултата, когато откри, а той се разписа от близко. съумя единствено да понижи в добавеното време посредством.