Спартак завърши 1:1 при гостуването си на Марек в мач

...

Спартак поведе като гост на Марек, но взе само точка - 1:1

Спартак приключи 1:1 при гостуването си на Марек в мач от четвъртия кръг на Втора лига. Варненци съумяха да поведат в резултата, само че позволиха равнене.

След нулево първо полувреме Георги Бабалиев даде задатък на отбора от морската столица в 51-ата мин. В 70-ата обаче дупничани изравниха от дузпа, осъществена от Александър Близнаков.

Така отборът на Васил Петров има 7 извоювани точки след първите си четири срещи.

Съставът на Спартак: Християн Славов, Архан Исуф, Виктор Митев, Генади Луго, Никола Борисов, Николай Иванов, Цветан Илиев, Янчо Андреев, Мехмед Мехмед, Георги Бабалиев, Владислав Мирчев (Александър Стефанов, Георги Божилов, Георги Георгиев, Даниел Начев, Ибрям Ибрям, Мартин Янакиев, Станислав Нисторов)

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.