Спартак се изкачи на първо място след вчерашното 3:1 над

...

Красимир Бислимов: Напълно заслужена победа

Спартак се изкачи преди всичко след вчерашното 3:1 над Добруджа (Добрич) на стадион „ Плевен “. Двубоят е от петия кръг на Втора лига. Ето и мнението за срещата на старши треньора на плевенският отбор Красимир Бислимов.
 Спартак (Плевен) се изкачи на върха Спартак (Плевен) се изкачи на върха
„ Напълно заслужена победа. Допуснахме непредвиден гол след наша неточност. След това демонстрирахме темперамент, сърцата игра и изравнихме резултата. През второто полувреме тотално надиграхме съперника. Вкарахме два гола, пропуснахме да осъществяваме и още. Контролирахме всичко на терена през 90-те минути. Добруджа е измежду най-хубавите тимове във Втора лига. С държанието и играта си, направихме по този начин, че той да загуби убеденост във опциите си и да наподобява неуверен. Получи се, с помощта на отличния колектив и взаимното доверие, което футболистите ни изпитват между тях. Това е най-силното оръжие на Спартак (Плевен) “.