Спартак продължава с разгромните победи след като се наложи с

...

Спартак бие с 8:0

Спартак продължава с разгромните победи откакто се наложи с 8:0 над Спортист Голям Чардак в мач от 19- ти кръг на А-регионална група. Двубоят се игра на стадион " Пловдив ".

Спартак поведе в 17` с гол от дузпа. Кирил Георгиев навърза 4- ма бранители на гостите, след което бе спънат в наказателното поле, а Тодор Тимонов бе непогрешим за 1:0.

В 26` още веднъж Тимонов повиши на 2:0 с мощен шут от директен свободен удар.

В 41` Александър Стойчев постави топката на главата на Георги Лазаров и младият нападател от границата на дребното наказателно поле направи резултата типичен.

Второто полувреме Спартак не понижи оборотите и в 65` влезлият на промяна Доминик Дюлгерски бе изведен чудесно и той не сгреши за 4:0.

Само 3 минути по- късно капитанът Кирил Георгиев от фаул направи резултата 5:0.

В 84` Александър Шиков центрира от дясно и Любо Цеков с глава вкара за 6:0.

2 минути по- късно Антон Маргаритов бе изведен чудесно от Кирил Георгиев и на празна врата направи резултата 7:0.

В 88` Кирил Георгиев самичък против вратаря вкара второто си попадение в мача, оформяйки крайното 8:0.

Така Спартак е неоспорим водач в класирането с 18 победи и голова разлика 85:3. В идващия кръг на 20- ти март, от 15:00 часа " гладиаторите " гостуват на ФК Чернозем.

Съставът на Спартак: Димитър Георгиев, Александър Стойчев (Александър Шиков), Кръстьо Милев, Христос Доков, Георги Йотовски, Васил Стойчев (Любо Цеков), Тодор Тимонов (Доминик Дюлгерски), Георги Лазаров, Валентин Сливов (Димитър Милчев), Димитър Юруков (Антон Маргаритов)

Източник: trafficnews.bg