Спартак постигна трета поредна победа, след като се наложи с

...

Спартак с трета поредна победа

Спартак реализира трета поредна победа, откакто се наложи с 2:1 над отбора на Левски Карлово в мач от седми кръг на Югоизточна Трета лига.
Прочетете още
" Гладиаторите " започнаха доста интензивно срещата и още в 1` Кирил Георгиев можеше да открие резултата, откакто получи отличен пас на границата на наказателното поле, само че ударът му мина на сантиметри над горната греда на Левски.

В 4` Александър Стойчев центрира и Георги Лазаров с глава порази вратаря Станислав Попов и направи резултата 1:0.

Спартак продължи да нападна като първо Антон Маргаритов стреля, само че вратарят Попов съумя да избие в ъглов удар, а още веднъж Маргаритов в 30` можеше да означи, само че влизащата под гредата топка бе избавена от вратаря на Левски.

През второто полувреме гостите съумяха да изравнят в 61` с първия си прецизен удар, а голмайстор бе Иван Иванов.

Само пет минути по- късно Кирил Георгиев изведе по отличен метод Мирослав Радев, който се оказа самичък против вратаря и осъществя, с цел да донесе успеха на Спартак и да оформи крайното 2:1.

Така Спартак към този момент има актив от 12 точки, а в идващия осми кръг на 24.09., Спартак гостува в Асеновград на тима на Асеновец от 17:00ч.

Спартак: Петър Мильотев, Александър Стойчев, Радослав Влашев ( Цветан Вълчинов ), Кръстьо Милев, Даниел Спасов, Йълмаз Сюлейман ( Давор Илиев ), Антон Маргаритов ( Тодор Тимонов ), Кирил Георгиев, Васил Стойчев ( Димитър Юруков ), Георги Лазаров, Мирослав Радев

Левски Карлово: Станислав Попов, Мартин Симеонов, Иван Иванов, Запрян Запрянов, Стоян Славков, Теодор Андреев, Иван Ангелов, Ерай Карадайъ, Петър Петров, Петър Главчев, Емил Иванов
Източник: trafficnews.bg