Спартак победи със 7:0 Ямбол в среща от 8-ия кръг

...

Спартак бие със 7:0, продължава без грешка в първенството

Спартак победи със 7:0 Ямбол в среща от 8-ия кръг в Югоизточната Трета лига и с това записа 8-ма поредна победа и продължава без неточност от началото на сезона.
Прочетете още
Спартак откри още във втората минута с гол на Тодор Тодоров.

Отново Тодоров удвои в 15-та минута, а в 28-та минута Георги Лазаров направи резултата типичен.

В 51-та минута Лазаров вкара втори гол за 4:0.

Три минути по-късно Лазаров вкара пети гол и оформи своя хеттрик.

В средата на втората част Александър Праматаров вкара шести гол във вратата на Ямбол.

В даденото от съдията продължение Лазаров вкара четвъртия си гол и по този начин оформи крайното 7:0.

Спартак: Кристиян Милушев, Илиан Тонов, Агоп Кочиян, Петко Петков, Цветелин Тонев, Кръстьо Милев, Димитър Пройчев, Йълмаз Сюлейман, Тодор Тодоров, Георги Лазаров, Мирослав Радев

Ямбол:  Павел Колев, Николай Йорджев, Мирослав Енчев, Атанас Георгиев, Йордан Костадинов, Павлин Георгиев, Симеон Русев, Стоян Маринов, Янаки Панайотов, Мирослав Христов, Александър Андонов

Източник: trafficnews.bg