Спартак победи с 1:0 Локомотив (София) в мач от шестия

...

Спартак записа първа победа във Втора лига. Румен Николов донесе успеха над Локомотив

Спартак победи с 1:0 Локомотив (София) в мач от шестия кръг на Втора лига. Това е първи триумф за варненци, които до момента нямаха извоювана точка и маркиран гол.

``

Единственото попадение в дуела осъществя Румен Николов. Той се разписа в 23-ата мин.

В 60-ата минута на стадиона в Балчик имаше токов удар, който прекъсна дуела за към половин час.

Дебют за Спартак записаха 20-годишният бранител Архан Исуф и 18-годишният халф Стоян Иванов, които през седмицата бяха преотстъпени надлежно от Локомотив Пловдив и Берое.

С триумфа възпитаниците на Неделчо Матушев се отлепиха от дъното и изпревариха Спартак Плевен, който на следващия ден гостува на Пирин в Благоевград.

Спартак Варна – Локомотив Сф 1:0

Голмайстор: Р. Николов (23)

Спартак Варна: Славов, Стефан Иванов, Радев, И. Иванов, Исуф, Б. Илиев, Боев, Томов, Стоян Иванов, Р. Николов, Русев

Локомотив Сф: Ив. Василев, Ферари, М. Василев, Н. Иванов, Орачев, Швоня, Том, Милошев, Траянов, В. Николов, Д. Георгиев

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!