Спартак (Пловдив) започна със загуба контролите от подготовката за пролетния

...

Спартак допусна поражение от Левски

Спартак (Пловдив) стартира със загуба контролите от подготовката за пролетния дял на шампионата на „ Б “ регионална група – Запад. " Гладиаторите " изгубиха с 2:3 от третодивизионния Левски (Карлово). Двубоят се игра на тежкия терен на стадион „ Васил Левски “ в Карлово. Стефан Учиков не можеше да разчита на 5-ма съществени играчи – Любо Цеков, Петко Фанев, Христос Доков, Николай Христозов и Атанас Църцев. Домакините поведоха с 1:0 с гол на Николай Манчев през първата част, а през втората част удвоиха. Пловдивчани дадоха отговор с два бързи гола на Здравко Жилов и Мариан Гиров. В самия завършек на мача домакините стигнаха до победния трети гол. Следващата контрола на Спартак е със Секирово (Раковски).

Спартак: Костадин Велков, Атанас Бучов, Михаел Пърчев, Рангел Костурски, Костадин Калинов, Веселин Тонев, Мануел Костов, Митко Илиев, Денис Хасан, Андон Андонов, Мирослав Манев (Алекс Василев, Цветелин Петров, Мартин Симеонов, Мариан Гиров, Кристиан Кодуков, Здравко Жилов)