Спартак (Пловдив) постигна втора поредна победа в първенството на Югоизточна

...

Спартак разби дубъла на Берое

Спартак (Пловдив) реализира втора поредна победа в шампионата на Югоизточна Трета лига откакто се наложи с 3:1 на Берое II.

Двубоят се игра на стадион Локомотив в Стара Загора, а „ гладиаторите “ направляваха мача.

В 25′ след чудесно двойно подаване Георги Лазаров изведе Мирослав Радев, който откри резултата.

Само 4 минути по- късно Георги Лазаров повиши на 2:0, откакто бе изведен чудесно в наказателното поле.

В 38′ Спартак позволи домакините да върнат едно попадение.

Още при започване на второто полувреме Георги Лазаров можеше да реши мача, откакто самичък против вратаря стреля, само че диагоналният му удар мина на сантиметри от страничния дирек на вратата.

В 64′ Тодор Тимонов получи отличен пас на точката на дузпата, само че вратарят на Берое II избави мощния му удар.

В 86′ капитанът Кирил Георгиев оформи крайното 3:1 след ужасно осъществяване на директен свободен удар.

Така възпитаниците на Данаил Бачков имат в актива си 9 точки на 9-тата позиция. В идващия кръг, на 19 септември от 17:00 часа на стадион Пловдив, Спартак приема отбора на Левски Карлово.

СПАРТАК: Кристиян Милушев, Александър Стойчев (Георги Йотовски), Радослав Влашев, Кръстьо Милев, Даниел Спасов (Веселин Локов), Кирил Георгиев, Йелмаз Сюлейман (Антон Маргаритов), Тодор Тимонов (Давор Илиев), Еасил Стойчев (Цветан Вълчинов), Георги Лазаров, Мирослав Радев