Спартак (Пловдив) надигра у дома Асеновец (Асеновград) с 5:1 за

...

Спартак със седма поредна победа

Спартак (Пловдив) надигра вкъщи Асеновец (Асеновград) с 5:1 за седма поредна победа. Срещата е от десетия кръг на Югоизточната Трета лига. Още можеха да вкарат „ гладиаторите “. Цветелин Петров откри резултата в средата на първата част след асистенция на Тодор Тодоров. Последният удвои, десетина минути след почивката.
Прочетете още
Само след 180 секунди, той се разписа за повторно. Гостите осъществя почетното си попадение в 67-ата минута. В 75-ата обаче Тодоров оформи хеттрик след тъкмо изпълнена дузпа. Давор Илиев фиксира окончателното 5:1, секунди преди края.

С триумфа Спартак събра 23 точки и е трети, а Асеновец е 13-ти с 10 точки.

В междинния кръг в сряда Спартак гостува на Секирово.

Спартак:  Кристиян Милушев, Александър Димов, Васил Василев, Владимир Айтов, Сами Мехмедов, Кръстьо Милев, Пламен Цончев, Цветелин Петров, Тодор Тодоров, Ариф Ферадов, Петко Петков

Асеновец:  Диян Вълков, Васил Богданов, Стоян Славков, Йордан Ковачев, Халибрям Кърмаджъ, Роберто Щилянов, Венцислав Белчев, Антон Огнянов, Нерджиб Неджиб, Ивайло Грибачев, Петър Шопов

Източник: trafficnews.bg