Спартак (Плевен) и гостуващият му Вихър (Славяново) не успяха да

...

Спартак и Вихър не се победиха

Спартак (Плевен) и гостуващият му Вихър (Славяново) не съумяха да си вкарат гол в мач от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига. Напрежението скова противниците още през цялото време и не им разреши да създадат нищо през първото полувреме. След почивката бе по-интересно.

Гостите започнаха по-добре и след центриране на Йоан Петков, Траян Димитров стреля рисково, само че защитник мазета пред голлинията. После домакините повече търсеха път към отсрещната врата, а противникът им заложи на контраатаки.

Вратарат на Вихър – Светлин Линев, който е президент и капитан избави по един удар на Радослав Байчев и Христо Спасов. Двама от Славяново пък не съумяха да засечат центриране от фаул на Йоан Петков. Накрая той не уцели вратата. Светослав Кръстев пък стреля с глава над вратата на Спартак.

Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново) 0:0

Спартак : Ивайло Яначков, Александър Кирилов, Румен Трифонов, Мартин Митов, Костадин Кастанов (Тодор Тодоров 50'), Раиф Мурадов, Захари Янков (Димитър Захариев 61'), Милен Василев (Мохамед Кейта 79'), Радослав Байчев, Георги Чакъров (капитан), Христо Спасов
Старши треньор : Румил Жотев

Вихър: Светлин Линев (к), Светослав Кръстев, Борислав Иванов, Теодор Михайлов, Константин Генков (Любомир Иванов 72'), Дилян Димитров, Йоан Петков, Траян Димитров, Димитър Димитров, Александър
Скорчев (Иван Филипов 8'), Иван Иванов (Светлин Златарев 79')
Старши треньор: Красимир Бислимов

Жълти картони: Тодор Тодоров (Спартак); Светослав Кръстев, Константин Генков, Димитър Димитров (Вихър)
Главен арбитър: Никола Петров, Ловеч
Асистенти : Даниел Ников и Никифор Велков – Габрово
Стадион : " Плевен ", 400 фенове
Северозападна Трета лига 16 кръг, неделя 11 март  Спартак (Плевен) 14:30  Вихър (Славяново)