Спартак не успя да победи Родопа в двубой от 14-ия

...

Бившият треньор Бачков препъна Спартак в Пловдив

Спартак не съумя да победи Родопа в дуел от 14-ия кръг в Югоизточната Трета лига. Двубоят приключи 1:1 и беше доста любопитен, тъй като треньор на Родопа е Данаил Бачков, който започва сезона отпред на Спартак.
Прочетете още
Бачков беше уволнен много изненадващо, откакто Спартак нямаше изгубена точка в шампионата и позволи загуба само за Купата от по-опитния отбор на Марица, който играе и във Втора лига.

В 21-та минута Тодор Тодоров откри за домакините, само че някогашния състезател на Ботев Даниел Кутев съумя да изравни още преди почивката.

През втората част не паднаха други голове и равенството се резервира.

Спартак е водач с 35 точки, само че към този момент единствено на 3 пред втория Гигант. Родопа е на 12-то място с 18 точки.

В идващия кръг Спартак гостува на Ботев 2 в пловдивско дерби. Мачът ще се играе на 28 октомври от 16:00ч. на клубната база на Ботев в Коматево.
Източник: trafficnews.bg