Играчите на НБА поставиха рекорд с 16 мача с по 40 точки през първата седмица от сезона
СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (AP) — Седмица след началото на сезона на НБА отбраните губят. С доста.
Ако наподобява, че в никакъв случай не е имало толкоз доста резултати с високи резултати през първите няколко дни от сезона, това е, тъй като това в действителност е невиждано. До вторник към този момент има 16 случая на състезател, отбелязал 40 или повече точки в мач през този сезон.
Остин Рийвс и Лука Дончич от Лос Анджелис Лейкърс към този момент са имали мачове с 40 точки два пъти, а Тайрис Макси от Филаделфия има два до момента.
Другите, които са го създали до момента през сезона: Арън Гордън от Денвър, Антъни от Минесота Едуардс, Кам Томас от Бруклин, Янис Адетокумпо от Милуоки, Джамал Мъри от Денвър, Джейлън Браун от Бостън, Лаури Маркканен от Юта, Шай Гилгеус-Александър от Оклахома Сити, Стивън Къри от Голдън Стейт и Виктор Уембаняма от Сан Антонио – който го направи в първия си мач от постоянния сезон за осем месеца след боязън от венозна тромбоза предишния сезон.
„ Чувствах, че би трябвало да направя изказване пред моите с...
Прочетете целия текст »




