СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (АП) — Джейлън Грийн отбеляза 30 от

...

Джалън Грийн отбелязва 34, води Рокетс до 10-та поредна победа с победа със 101-100 над Джаз

СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (АП) — Джейлън Грийн означи 30 от своите 34 точки през второто полувреме и имаше девет битки като Хюстън Рокетс победиха Юта Джаз със 101-100 в петък вечер за 10-ата си поредна победа.

Фред ВанВлийт означи 22 точки, Амен Томпсън добави 18 точки и 14 битки, до момента в който Джабари Смит-младши означи 14 точки за Рокетс. Хюстън вкара 27 точки след 21 загуби на Юта и надмина Джаз с 25-12 във втория късмет.

Джон Колинс поведе Юта с 30 точки и 11 битки. Колин Секстън добави 29 точки. за Джаз, който загуби осми следващ мач. Крис Дън приключи с 11 точки и осем битки.

Рокетс изоставаха през цялото първо полувреме, само че трансформираха инерцията си по време на експлоадирането на Грийн през третата четвърт.

Грийн имаше пет Първите шест коша на Хюстън от второто полувреме за задвижване на серия от 20-7, която докара Рокетс до 61-54 в средата на третата четвърт. Той вкара 20 от 28-те точки на тима си в четвъртината.

Юта се върна в предни позиции след серия 16-2. Се...