СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (AP) — Антъни Едуардс има 32 точки,

...

Едуардс вкарва 32 точки, води разбитите Тимбъруулвс до победа със 114-104 в Юта

СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (AP) — Антъни Едуардс има 32 точки, осем асистенции и седем битки, с цел да поведе Минесота Тимбъруулвс над Юта Джаз 114-104 в понеделник вечер.

Наз Рийд добави 17 точки при пукотевица 7 от 12, само че не игра след полувремето заради травма на главата. Отсъствието на Рийд в допълнение изтощи предния корт на Минесота, който към този момент липсваше Руди Гоберт и Карл-Антъни Таунс заради травми.

Тимбъруулвс означиха 27 точки от 17 пропуснати загуби и победиха Юта за повторно в границите на три дни.

Колин Секстън поведе Юта с 24 точки. Лаури Марканен имаше 22 точки и 12 битки след неявяване от шест мача заради наблягане на десния квадрицепс. Кейонте Джордж добави 15 точки и осем асистенции.

Джон Колинс записа 11 точки и шест битки за Джаз за три четвърти. Колинс не игра в четвъртия, до момента в който беше оценен за мозъчно разтърсване.

Юта загуби втория си следващ домашен мач, макар че надигра Минесота с 22-8 във втори късмет точки.