Антъни Дейвис, Руи Хачимура водят Лейкърс пред Джаз със 138-122, а ЛеБрон Джеймс почива
СОЛТ ЛЕЙК СИТИ (АП) — Антъни Дейвис имаше 37 точки и 15 битки, а Руи Хачимура вкара рекордните в кариерата си 36 точки за Лос Анджелис Лейкърс, които победиха Юта Джаз със 138-122 в сряда вечерта, до момента в който дадоха отмора на ЛеБрон Джеймс в последния си мач преди почивката на звездите.
Отборът цитира травма на глезена на Джеймс, който отпадна вторият игра на тил до тил. Той би трябвало да играе в своя 20-и Мач на звездите в неделя в Индианаполис.
Хачимура направи най-хубави в кариерата си шест тройки и надмина предходния си връх от 30 точки, който бе достигал четири пъти през неговата петгодишна кариера. Лейкърс завоюваха шест от седем, в това число четири следващи победи на пътя.
Колин Секстън засенчи 6000 точки в кариерата си по време на мача и приключи с 18 точки за Джаз, които изгубиха девет от 13, с цел да отпаднат от последното място за игра в Западната конференция. Джордан Кларксън имаше 17, а Лаури Марканен добави 16 за Юта.
Лос Анджелис стреля 57% с офанзивно...
Прочетете целия текст »




