Софтуерната компания ERP.BG се присъедини към ИКТ Клъстер – Бургас,

...
Софтуерната компания ERP.BG се присъедини към ИКТ Клъстер – Бургас,
Коментари Харесай

Софтуерната компания ERP.BG се присъедини към ИКТ Клъстер – Бургас


Софтуерната компания ERP.BG се причисли към ИКТ Клъстер – Бургас, като част от задачата си да подкрепя позитивната смяна в обществото и бизнеса, както и развиването на фрагментите в региона на осведомителните и информационни технологии. Компанията е измежду първите български разработчици на системи за ръководство на бизнеса с над 20-годишен опит в създаването, внедряването и поддръжката на такива решения. ERP.BG е основател на една от първите български ERP системи EnterpriseOne®, която автоматизира всички аспекти от активността на фирмите. Днес тя се предлага само като услуга – по модела SaaS (Software as a Service) и се трансформира в цялостна екосистема от приложения, основани от външни разработчици, които способстват за по-пълния обсег на системата, приложението й във все по-специфични сектори и решаването на все по-сложни бизнес проблеми.

ИКТ Клъстер – Бургас интензивно работи за поощряване, поддръжка и развиване на съдействието сред всички бизнеси, учебни заведения и държавни институции в региона на осведомителните и информационните технологии, за основаване на удобни условия за тяхното развиване, повишение на тяхната конкурентоспособността на национално и интернационално равнище. България е желана дестинация за интернационалните компании, работещи в региона на високотехнологичната промишленост, освен високото равнище на софтуерна експертиза, само че и заради ниската цена на създаването и доставката на сложни услуги от софтуерни и аутсорсинг компании.

„ Приветстваме ERP.BG в фамилията на ИКТ Клъстер - Бургас и сме сигурни, че взаимната ни работа ще способства за сполучливото развиване, както на бизнеса, по този начин и на човешкия капацитет в бранша на осведомителните и информационни технологии в България “, показа Петко Георгиев, шеф на ИКТ Клъстер - Бургас.

Заедно с ИКТ Клъстер – Бургас софтуерната компания ERP.BG ще работи по партньорска мрежа NetProject, която развива през последните две години. Тя дава опция както на одобрени внедрителски компании да разширят бизнеса си, по този начин и на участници от други сегменти като консултантски и счетоводни компании, разработчици на приложения и други, да се включат в бързоразвиващия се сегмент на бизнес софтуера. ERP.BG обезпечава на сътрудниците си нужните профилирани образования, маркетингова поддръжка, узаконяване, както и достъп до клиенти. Освен това в границите на програмата ще бъде препоръчан и безвъзмезден лиценз за платформата EnterpriseOne® за ръководство на личната активност на сертифицираните сътрудници.

ERP.BG (И Ар Пи България ООД) е един от първите български разработчици на системи за ръководство на бизнеса от клас ERP, с над 20-годишен опит в създаването, внедряването и поддръжката на такива решения. Компанията има характерен опит и приключени планове в сегментите търговия на едро и дребно, печатарска промишленост, хранително-вкусова индустрия, текстил, строителство и строителни материали, транспортна активност и реклама. ERP.BG има развита мрежа от профилирани сътрудници: бизнес консултанти по внедряване, dev сътрудници за развойна активност и основаване на приложения, висококвалифицирани експерти от експертен отдел, осигуряващи иделогична поддръжка на клиентите и сътрудниците.
Източник: 3e-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР