Промени в движението в София заради маратон
Софийският маратон, който ще се организира през днешния ден, ще докара до промени в придвижването в столицата.
Стартът е от площад „ Княз Александър I “ – пред Националната художествена изложба, а участниците ще би трябвало да стигнат до бул. „ Ботевградско шосе “ и ул. „ 46 “ (кв. „ Враждебна “).
Движението по трасето ще се стопира поетапно, Столична дирекция на вътрешните работи ще обезпечи защитата, постове за надзор и контролиране на придвижването на основните кръстовища.
2750 души за декларирали, че ще вземат участие в 38-ото издание на Софийския маратон.
Стартът е от площад „ Княз Александър I “ – пред Националната художествена изложба, а участниците ще би трябвало да стигнат до бул. „ Ботевградско шосе “ и ул. „ 46 “ (кв. „ Враждебна “).
Движението по трасето ще се стопира поетапно, Столична дирекция на вътрешните работи ще обезпечи защитата, постове за надзор и контролиране на придвижването на основните кръстовища.
2750 души за декларирали, че ще вземат участие в 38-ото издание на Софийския маратон.
Източник: btvnovinite.bg
КОМЕНТАРИ




