Софийският апелативен съд решава дали да върне в ареста или

...
Софийският апелативен съд решава дали да върне в ареста или
Коментари Харесай

Софийският апелативен съд решава дали да върне в ареста или да остави на свобода телевизионния продуцент Никола Тупарев

Софийският апелативен съд взема решение дали да върне в ареста или да остави на независимост телевизионния продуцент Никола Тупарев.

В правосъдна зала прокурорът от апелативната прокуратура съобщи, че не се съгласява с митинга на своите сътрудници против решението на градския съд.

Преди дни първата инстанция - Софийският градски съд не постанови мярка за неотклонение на Никола Тупарев, като уточни, че той следва да бъде неотложно освободен от ареста.

Тупарев е упрекнат за това, че в интервала от 11 март до 16 септември 2020 година е присвоил пари – благосъстоятелност на компания, в която е съучастник. Според обвиняването става дума за 1 441 000 лева. 
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР