Жестокост! Софиянец е в болница след побой в Монтанско
Софиянец е в болница след нечовечен побой в Монтанско, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Екшънът се разиграл в нощта против 1 май, в заведение във Вълчедръм.
40-годишен мъж от София подал сигнал в полицията и потърсил помощ в Спешния център в Монтана. Там медиците открили, че има кръвонасядания и оток на лявото око, кръвоизлив на очната ябълка, строшен нос и сцепени устни откакто е бил пребит от двама непознати за него мъже.
Служители на реда разпитали потърпевшия, както и очевидци. Агресорите се търсят.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Снимката е илюстративна.
Екшънът се разиграл в нощта против 1 май, в заведение във Вълчедръм.
40-годишен мъж от София подал сигнал в полицията и потърсил помощ в Спешния център в Монтана. Там медиците открили, че има кръвонасядания и оток на лявото око, кръвоизлив на очната ябълка, строшен нос и сцепени устни откакто е бил пребит от двама непознати за него мъже.
Служители на реда разпитали потърпевшия, както и очевидци. Агресорите се търсят.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Снимката е илюстративна.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




