Сочи пропсуна отлична възможност да излезе на 4-о място в

...

Разочароващо равенство за тима на Попето

Сочи пропсуна отлична опция да излезе на 4-о място в класирането на съветската Премиер лига. Отборът на контузения посрещна намиращия се в зоната на изпадащите и очакваше да стигне елементарно до трите точки, само че мачът приключи 1:1. откри за Сочи в 53-ата минута, само че в края изравни от дузпа.

С равенството Уфа прекъсна серията от три следващи загуби и събра 7 точки, а на дъното остана с 6. Сочи е на 6-а позиция с актив от 23 точки, колкото имат още и.

Сочи имаше значително положения още до почивката, само че ги пропиля. В самия завършек на полувремето и гредата избави гостите след удар на.

В 53-ата минута Терехов открадна топката от бранител на Уфа, излезе очи в очи с вратаря и технично го преодоля. В слеващите минути домакините не съумяха да решат мача в своя изгода и най-после съжаляваха.

Матч окончен. Ничья – 1:1.
— Футбольный клуб «Сочи» (@pfcsochi) В 82-ата минута повали в наказателното поле, което докара до дузпа за Уфа. Новото попълнение на отбора Комнен Андрич не сбърка и донесе точката на гостите.

След паузата за националните тимове Сочи ще гостува на, а Уфа ще посрещне новака.

Премиер Лига 14 кръг, петък 6 ноември  ПФК Сочи 1:1краен резулат  Уфа