Собствениците на Би Ай Ти (BITelevision) - българската телевизия, в

...
Собствениците на Би Ай Ти (BITelevision) - българската телевизия, в
Коментари Харесай

Продадоха BITelevision

Собствениците на Би Ай Ти (BITelevision) - българската телевизия, в която работи Ралица Василева договориха продажбата й на продуцента Мирослав Янев,съобщава в. " 24 часа ". Сделката ще бъде завършена до дни и продажбата ще бъде публично оповестена.

Телевизия Би Ай Ти бе основана от Нери Терзиева и започва на 14 септември 2015 година Тя има две централи - в София и в Чикаго, и излъчва от двете места. В централата й в Чикаго работи и известната българска журналистка Ралица Василева, която дълги години четеше новините по Си Ен Ен.

Новият притежател Мирослав Янев е работил за тв формати като " Стани богат ", " Семейни войни ", " Столът ". След това за известно време се открива във. Връща се още веднъж в България в края на 2010 година, когато става изпълнителен шеф на продуцентската компания MediaPro Entertainment, която е част от съдебномедицинска експертиза и работи на румънския пазар от година. У нас компанията също има амбиции да продуцира тв сериали и излъчвания освен за България, само че и за непознатия пазар.

Една от последните изяви на Янев е като продуцент дружно с Асен Блатечки на игралния филм " Бензин ".
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР