Собствената ни кожа е най-ценната дреха“, която можем да носим

...
Собствената ни кожа е най-ценната дреха“, която можем да носим
Коментари Харесай

Младата кожа не е въпрос на магия, а на наука

Собствената ни кожа е най-ценната „ дреха “, която можем да носим с горделивост и самочувствие всеки ден, като че ли минаваме по аления килим.

Но по какъв начин да сме в действителност уверени, че кожата ни е в най-хубавото си положение? Как да сме сигурни, че я поддържаме в оптимална за възрастта ни форма? Вероятно с магия, ще си кажете…

Не, с просвета, дават отговор от L’Oreal Paris . Именно на науката зад хубостта беше отдадено особено събитие на марката, провело се на 1 октомври в Сърбия.

 L " Oreal Paris

На него участваха публицисти, инфлуенсъри и почитатели на марката от пет страни – България, Сърбия, Хърватия, Словения, Босна и Херцеговина. В четири обособени зони гостите можеха да се срещнат от близко с формулите, дейните съставки и изследванията, които се крият в дребните бурканчета и флакончета на емблематичните серии на марката.

И да се уверят с очите си, че успеваемостта на L’Oreal не се дължи на магия, а на над стогодишен опит в създаването на новаторски ефикасни формули и потвърдено работещи за хубостта на кожата артикули.

 L " Oreal Paris

Ето и четирите серии, които бяха в светлината на прожекторите:

Revitalift Filler

На фокус бяха два от продуктите от серията – серум и дневен крем, особено основани да запълват бръчките и да усъвършенстват еластичността на кожата. Благодарение на хиалуроновата киселина, тези формули обезпечават дълбока хидратация и изглаждане на кожата.

Revitalift Laser

Иновативните формули, вложени в серума и дневния крем от линията проникват надълбоко в кожата като лазер, очевидно коригирайки признаците на стареене, в това число дълбоките бръчки.

В допълнение текстурата и стегнатостта на кожата са усъвършенствани за същински „ магично “, подмладяване.

 L " Oreal Paris

Revitalift Clinical

Неизменна част от грижата за кожата е витамин С – една от най-популярните антиейдж съставки през последните години. Откриваме я в серията Revitalift Clinical серум и флуид , които съдържат 12% витамин C, витамин Е и салицилова киселина. Използвани в композиция, те овладяват появяването на първи бръчки и придават искра и постоянен загар на кожата.

Bright Reveal

Четвъртата серия на фокус по време на събитието в Сърбия е Bright Reveal – серум и флуид, обогатени с ниацинамид, който очевидно понижава тъмните петна, като в същото време кожата е хидратирана и сияйна.

Продуктите от тази серия таргетират тъмни петна с друг генезис – след излагане на слънце, възрастови промени и акне.

 L " Oreal Paris

Акцент на събитието беше освен външната хубост, достижима с продуктите на компанията, само че и вътрешната самонадеяност, която е по този начин значима за всички дами.

„ Това е специфичен миг за екипа на L’Oréal Paris Skincare. Днес честваме повече от век научно обосновани козметични артикули, които вдъхват убеденост на дамите да имат вяра в себе си, да трансформират света и да се радват на положителното си самочувствие всеки ден ”, показа Стела Плеше Бонифачич, управител на марката L’Oreal Paris Skincare по време на събитието.
Източник: edna.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР