X спада за хиляди, тъй като потребители съобщават за проблеми с влизането, емисиите и приложенията
Собствената на Илон Мъск обществена медийна платформа X (бивш Twitter) претърпя необятно публикувано спиране в четвъртък, като хиляди консуматори оповестяват за проблеми с достъпа до услугата в разнообразни райони, съгласно платформата за следене на спирания Downdetector.
По време на писането повече от 5400 консуматори са отбелязали проблеми с платформата, което допуска внезапен скок в недоволствата за къс интервал. Прекъсването наподобява повлия на главните функционалности, в това число освежаване на излъчвания, достъп за влизане и обща навигация, макар че точната причина остава неразбираема.
Компанията към момента не е издала изказване, обясняващо разстройването все още на публикуването, което е добавило към разочарованието на потребителите и онлайн спекулациите.
Социалните медии бързо се извършиха с реакции, защото потребителите използваха конкурентни платформи и периодически прозорци за достъп на X, с цел да подчертаят спирането. Няколко консуматори също оповестиха за познавач...
Прочетете целия текст »




