Автобус се вряза в тир на входа на София, има жертва и пострадали
Снощи в 1:12 ч. е получен сигнал за тежка злополука на автомагистрала " Хемус ".
Инцидентът се е случил на входа на София наоколо до " Джъмбо ".
Автобус се е врязал в товарен автомобил, оповестиха от полицията за ФОКУС .
Вследствие на конфликта е умрял възрастен мъж - пасажер в рейса. Има и 4-ма души с комоцио без заплаха за живота, както и жена, настанена в реанимация. Всички са пътували в рейса.
Обстоятелствата за злополуката още са в развой на изясняване, а двамата водачи са арестувани, споделиха още от Столична дирекция на вътрешните работи.
Инцидентът се е случил на входа на София наоколо до " Джъмбо ".
Автобус се е врязал в товарен автомобил, оповестиха от полицията за ФОКУС .
Вследствие на конфликта е умрял възрастен мъж - пасажер в рейса. Има и 4-ма души с комоцио без заплаха за живота, както и жена, настанена в реанимация. Всички са пътували в рейса.
Обстоятелствата за злополуката още са в развой на изясняване, а двамата водачи са арестувани, споделиха още от Столична дирекция на вътрешните работи.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




