Снощи, около 22 часа, автомобил се врязал в спирка на

...
Снощи, около 22 часа, автомобил се врязал в спирка на
Коментари Харесай

Кола се вряза в автобусна спирка на Ломско шосе

Снощи, към 22 часа, автомобил се врязал в спирка на бул. " Ломско шосе ", до момента в който на нея са чакали две дами, оповестяват очевидци във Фейсбук групата " Катастрофи в София ".

" От автомобила слязоха трима мъже на забележима възраст към 25–30 години. Вместо да се поинтересуват дали сме добре, или дали някоя от нас е потърпевша, те започнаха да оглеждат вредите по автомобила си. Никой от тях не прояви угриженост към нас като потърпевши и застрашени лица ", споделя една от дамите, чакащи на спирката.

Тя споделя още, че мъжете са почнали да вършат фотоси и да се хвалят по телефона със случилото се, без да осъзнават сериозността и заплахата на случая.

" Считам държанието им за извънредно безконтролно и рисково, защото обстановката можеше да приключи с тежки пострадвания или съдбовен излаз ", разяснява още пострадалата.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР