Снимки chernomorepfc.bgМоряците навлизат в страхотна форма.Нова разгромна победа записа отборът

...

Черно море разби Етър в Тетевен

Снимки chernomorepfc.bg

" Моряците " навлизат в страхотна форма.

Нова разгромна победа записа тимът на Черно море в контролите от лятната подготовка, след триумфа с 5:0 против Спартак Плевен предишния четвъртък. Днес „ моряците “ на Илиан Илиев надиграха отбора на Етър Велико Търново с 4:0 във втория си спаринг на стадиона в Тетевен. Два гола за триумфа против новака в efbet Лига осъществя Атанас Илиев (8,45) (втория от дузпа), а по един прибавиха Даниел Димов (12) и Исмаил Иса (67), написа chernomorepfc.bg.

Снимки вижте

Черно море започва по-добре дуела и още в 8-ата минута съумя да открие резултата. След неточност в половината на Етър, Васил Панайотов откри Матеус Машадо вдясно, който подаде към Атанас Илиев, а нападателят с левия крайник не сгреши за 1:0. В 12-ата минута „ моряците “ поведоха с 2:0. След центриране от фаул от левия фланг на Мазир Сула и последвало безредие в наказателното поле, капитанът Даниел Димов осъществя за 2:0.

В 18-ата минута Атанас Илиев засече центриране с глава отляво, само че стреля право в ръцете на вратаря на Етър. В 38-ата минута добра офанзива по левия фланг приключи с подаване към Атанас Илиев, който от дребен ъгъл стреля, само че вратаря мазета.

В добавеното време на първата част Черно море получи право да извърши дузпа за игра с ръка в наказателното поле, а Атанас Илиев я трансформира в гол с удар под гредата.

На почивката Илиан Илиев направи три промени. Алекс Фернандес, Николай Златев и Едгар Пашеко заеха местата на Даниел Димов, Мазир Сула и Атанас Илиев.

В 46-ата минута вратарят на Черно море Християн Славков мазета рисков удар на Ники Янков. В 47-ата минута прекрасен удар на Александър Василев бе избит от вратаря на Етър.

В 60-ата минута Галин Григоров, Берк Бейхан, Георги Венциславов, Мартин Дичев, Арлинд Дакай, Исмаил Иса, Велислав Василев, Мишаел Алвес, заеха местата на Християн Славков, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Матеус Машадо, Пабло Гарсия, Васил Панайотов, Александър Василев.

В 67-ата минута Исмаил Иса прави резултата 4:0. Велислав Василев получи топката отдясно, пусна към Иса, който с обмислен удар вкара четвърти гол за варненци. В 84-ата Дакай стреля от отдалеченост, само че още веднъж стража на Етър се намеси уместно.

В 85-ата Николай Костадинов, Кристо Яначков, и Костадин Грахльов влязоха на местата на Алекс Фернандес, Николай ЗлатевЕдгар Пашеко.

Съставите:

Черно море: Християн Славков, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 19. Александър Василев, 2. Цветомир Панов, 27. Даниел Димов, 71. Васил Панайотов, 38. Пабло Гарсия, 8. Мазир Сула, 7. Матеус Машадо, 9. Атанас Илиев.

Резерви: Галин Григоров, 35. Арлинд Дакай, 29. Берк Бейхан, 10. Велислав Василев, 46. Георги Венциславов, 39. Николай Златев, 33. Мишаел Алвес, 32. Мартин Дичев, 11. Алекс Фернандес, 23. Едгар Пашеко, 86. Исмаил Иса, 45. Кристо Яначков, 43. Костадин Грахльов, Николай Костадинов.

Етър: Вилем Фендрих, Валери Христов, Моран Асфал, Росен Върбишки, Крум Стоянов, Георги Иванов, Шахредин Бокуда, Денислав Ангелов, Мариян Иванов, Павел Иванов, Даниел Иванов.
Източник: petel.bg