Снимка Външно министерствоЖертвите в камиона, открит в Есекс, са от

...
Снимка Външно министерствоЖертвите в камиона, открит в Есекс, са от
Коментари Харесай

Захариева с коментар за камиона-ковчег от Есекс

Снимка Външно министерство

Жертвите в камиона, открит в Есекс, са от китайски генезис, което още един път демонстрира, че няма по какъв начин да са натоварени в България. Това съобщи вицепремиерът и министър на външните работи Екатерина Захариева пред публицисти в отговор на въпрос, написа Българска телеграфна агенция. 

Камионът е с българска регистрация, само че не е влизал в България от годината, в която е регистриран, означи тя. Фирмата не е благосъстоятелност на български жители и водачът на камиона не е български жител, напомни Захариева.

Министърът на външните работи изрази надълбоко отвращение и яд от това, което вършат трафикантите на хора. Те продават подправени фантазии и в действителност са трафиканти на гибел, съобщи тя и изрази съболезнования на фамилиите на жертвите.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР