Снимка sbj-bg.euИзлбожба на детски рисунки се открива на 28 август

...
Снимка sbj-bg.euИзлбожба на детски рисунки се открива на 28 август
Коментари Харесай

С изложба, разговори и кино премиера завършват Летните празници в Дом на журналиста край Варна

Снимка sbj-bg.eu

Излбожба на детски рисунки се открива на 28 август от 17 часа в Международния дом на журналиста край Варна, разкриват уредниците от Съюз на българските журналисти. Автори са българчета от разнообразни региони на света. Темата на изложбата е " Историята на моя народ ". Следва диалог с кметове на тематика: " Как да развием културния туризъм в Североизточна България ".

От 19 часа е прожекцията на премиерния филм на акад. Людмил Стайков - нова версия на неговия хитов филм " Ханът и империята ".

С това се закриват Летните празници на българското кино, които за пръв път тази година бяха проведени от съюза на Филмовите дейци в България и Съюза на българските публицисти. През идната година в Международния дом на журналиста двата креативен съюза ще проведат фестивал на художествени филми, отдадени на журналистическата специалност.
 

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР