Снимка: PexelsВторият отбор на Спартак изгуби от Дунав с 1:7

...

Вторият отбор на Спартак загуби в Русе

Снимка: Pexels

Вторият тим на Спартак изгуби от Дунав с 1:7 в надзорен мач в Русе, игран на стадион " Дунав ".

Още в първата минута Драгош Фърцулеску откри резултата, а в седмата домакините поведоха с 2:0 с попадение на Джан Хасан.

След почивката последваха бързи три гола на Йордан Димитров, а по-късно се разписаха Преслав Петров и Александър Виденов. В предпоследната минута Тугай Неджет осъществя почетното попадение за варненския отбор.

Както е известно, Спартак II ще играе в новото състезание на Трета лига - Североизточна група.

Жребият за програмата ще се тегли на 30 юли.

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.