Снимка: PexelsСептември надделя с 3:2 над втория отбор на Спартак

...

Вторият отбор на Спартак отстъпи с 2:3 от Септември в контрола

Снимка: Pexels

Септември надви с 3:2 над втория тим на Спартак (Варна) в другарска среща, играна в Тервел. Стана равносилен мач с забавни положения пред двете порти, оповестява " Спортал ".

Николай Василев изведе гостите напред в резултата след десетина минути игра. Отговорът на противника бяха пропуски на Кристиян Пешков и два на Стефан Стефанов. Напъните на домакините дадоха резулат в 50-ата минута, когато Денис Кадир се измъкна очи в очи с вратаря и изравни.

Последва още един пропуск за Септември. Обратът стана факт в 60-ата минута, когато Венелин Стоянов беше изведен самичък против варненския пазач и го преодоля за 2:1. Четвърт час по-късно обаче Янаки Смирнов възвърне тъждество след точно осъществяване на фаул. Секунди по-късно Кадир още веднъж надигра вратаря на Спартак – 3:2.

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.