Снимка: Chernomorepgc.bgЧерно море записа успех с 4:0 срещу градския съперник

...

Черно море побледи Спартак с 4:0 в Елитната дивизия до 15 години

Снимка: Chernomorepgc.bg

Черно море записа триумф с 4:0 против градския противник Спартак Варна в мач от 21-вия кръг от Елитната група до 15 години, съобщкава формалният уебсайт на " моряците ". Срещата се игра на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост, където “зелено-белите ” вкараха по два гола и през двете полувремена.

Кристиян Евдокиев откри резултата в 5-ата минута, а в 24-ата още веднъж той повиши на 2:0. Две минути след почиката Александър Киров направи класиката в срещата, а в 47-ата Георги Венциславов от директен свободен удар оформи крайния резултат.

В идващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик в Бургас. Мачът е от 14 часа в 22 април.

Черно море: Георги Ненов, Виктор Спасов, Йордан Тосков, Георги Венциславов, Даниел Георгиев, Пламен Аршев, Георги Пасков, Борис Стойков, Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов (Валентин Димитров, Иво Николов, Дениз Хаджиев, Кристиян Стоянов, Димитър Ковачев, Даниел Райчев, Борис Колчев)

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.