Снимка: Chernomorepfc.bgОтборът на Черно море записа успех с 2:1 при

...

Талантите на Черно море биха Звезденбург

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море записа триумф с 2:1 при семейството си на Звезденбург (Бургас) в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 15 години. Възпитаниците на Иван Николов взеха три точки след попадения на Ивайло Димитров и Васил Касабов,съобщава формалният уебсайт на " моряците ".

Димитров откри резултата в 20-ата минута, а три преди края гостите изравниха след корнер. През втората част варненци подвигнаха оборотите и справедливо стигнаха до триумфа. Васил Касабов оформи крайния резултат в 64-ата минута.

В идващия кръг Черно море гостува на Лудогорец.

По-рано денем Черно море позволи загуба с 0:1 от Пирин Благоевград в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години Единствения гол в срещата падна след автогол.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Дениз Гюрселов, Кристиан Андонов, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Драгослав Петров, Никола Недков (Георги Монев, Даниел Костадинов, Ивайло Радев, Кристиян Костадинов, Марсел Маринов, Александър Смилков).
Източник: petel.bg