Снимка: Chernomorepfc.bgДве разгромни победи записа школата на Черно море в

...

Черно море с две разгромни победи при 15- и 17-годишните

Снимка: Chernomorepfc.bg

Две разгромни победи записа школата на Черно море в Елитните групи до 15 и 17 години. Възпитаниците на Николай Кънчев (U17) биха с 4:0 Спартак в Пловдив, оповестява формалният уебсайт на клуба.

Радослав Петров откри резултата в 20-ата минута преди почивката, а Марин Петков оформи класиката с две попадения в 48-ата и 65-ата минута. Втория гол младият гений на “моряците ” осъществя от дузпа. Крайното 4:0 оформи Алекс Костов в 80-ата минута.

Момчетата на Тодор Каменов (U15) пък разпиляха като посетители Сини камъни със 7:0. Кристиян Евдокиев и Патър Маринов вкараха по две попадения, а Жулиян Янев и Георги Пасков се разписаха по един път. Едно от попаденията бе автогол след остро центриране по земя на Евдокиев.

В идващия кръг 15 и 17-годишните “моряци ” одобряват своите връстници от Черноморец Бургас.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.