Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море записа класическа победа при домакинството си на

...

Старшата на Черно море удари с 3:0 Левски в Елитната до 19 години

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море записа класическа победа при семейството си на Левски с 3:0 в мач от 20-ия кръг на Елитната група до 19 години, игран под Аспаруховия мост във Варна. “Моряците ” на Мартин Христов тотално надиграха противника, без да позволен голова заплаха пред личната си врата.

Варненци започнаха мощно дуела и сътвориха няколко положителни обстановки, само че Николай Златев, Радослав Златев, Росен Стефанов и Светослав Николов не съумяха да осъществят преди почивката. В 45-ата минута Мартин Милушев с глава можеше да означи, само че вратарят на гостите избави.

В 55-ата минута Мартин Милушев центрира отдясно в наказателното поле, Радослав Златев продължи топката с глава към Николай Златев, който с плонж осъществя за 1:0. Десет минути по-късно Черно море вкара втори гол. Чудесен пас на Дерк Джевдет към Мартин Милушев, той простреля топката в наказателното поле, а Светослав Николов означи за 2:0.

Последваха пропуски на Радослав Златев, Денислав Славов и Калин Георгиев, а в 89-ата минута варненци получиха право да изпълнят дузпа. Николай Златев центрира по земя към Радослав Златев, който бе фаулиран, само че Мартин Милушев стреля в гредата от бялата точка. В идната минута обаче младият гений на “моряците ” се реваншира и означи третия гол в срещата. Калин Георгиев лиши топката в средата на терена и изведе Милушев самичък против вратаря, който с удар по диагонала направи резултата типичен.

Двубоят бе изгледан от старши треньора на представителния отбор Илиан Илиев.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков, Калин Георгиев, Денислав Славов, Мартин Милушев, Николай Златев, Берк Джевдет, Светослав Николов, Радослав Златев (Галин Григоров, Павел Труфев, Теодор Тотев, Петър Иванов, Иван Томов, Алекс Цеков, Тони Иванов).

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.