Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море постигна победа с 1:0 при домакинството си

...

Черно море удари Левски на Тича с гол на Родриго Енрике

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море реализира победа с 1:0 при семейството си на Левски в мач от 13-ия кръг на efbet Лига. “Моряците ” на Илиан Илиев сътвориха куп положения пред вратата на Николай Михайлов, само че вкараха единствено един път, което бе задоволително на варненци да завоюват трите точки. Единствения гол в мача вкара Родриго Енрике при започване на второто полувреме.

Черно море сътвори първата заплаха в мача. В 7-ата минута Виктор Попов получи топката в наказателното поле и центрира остро по земя, паралелно на голлинията, само че Велислав Василев не съумя да засече с шпагат. Само 2 минути по-късно Васил Панайотов насочи компактен изстрел от отдалеченост, само че Николай Михайлов улови. В 41-вата минута Черно море още веднъж сътвори положително състояние пред вратата на Левски. Васил Панайотов стреля от границата на наказателното поле, само че топката мина рисково около вратата.

Втората част стартира стремително за “моряците ”, като в 47-ата минута Евгений Сердюк надбяга отбраната на сините, след което преодоля и Николай Михайлов, само че от дребен ъгъл не съумя да откри очертанията на вратата. Логичното се случи в 50-ата минута когато Родриго Енрике останал на добра позиция стреля в долния ляв ъгъл и осъществя за 1:0. В 55-ата минута Велислав Василев стреля рисково, само че Николай Михайлов със сетни старания съумя да избие. В 67-ата минута Иван Горанов опита да изненада Иван Дюлгеров, само че стражът на варненци улови. В 78-ата минута Андриан Краев стреля с глава след осъществяване на ъглов удар, само че над вратата. В 83-ата минута Николай Михайлов се намеси уверено, избивайки подъл изстрел в долния десен ъгъл на Родриго Енрике. В 90-ата минута Пабло Гарсия получи втори жълт картон и напусна терена. В последната минута минута Иван Дюлгеров записа ужасно избавяне след удар на Адриан Краев. В последната минута минута на продължението Иван Дюлгеров записа ужасно избавяне след удар на Адриан Краев.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Виктор Попов, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Велислав Василев (77-Джеваро Непомусено), Родриго Енрике, Зе Гомеш (83-Даниел Димов), Евгений Сердюк
Източник: petel.bg