Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море победи с 3:2 като гост ЦСКА 1948

...

Черно море победи с 3:2 ЦСКА 1948 като гост

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море победи с 3:2 като посетител ЦСКА 1948 в дуел от петия кръг на efbet лига. Така варненци резервираха първата си позиция в шампионата като към този момент имат 11 точки. " Моряците " позволиха първи попадения в мрежата си довечера, като головата им разлика към този момент е 7:2.

Варненци откриха резултата още в 7-ата минута, когаго Леандро Андраде порази мрежата на противника след пас на Родриго Енрике. В 35-ата минута домакините съумяха да изравнят след неточност на вратаря Георги Георгиев, от която се възползва  Марио Топузов.

В 47-ата минута Черно море още веднъж поведе с гол на Зе Гомеш, който излезе самичък против вратаря на противника и го матира. В 66-ата минута Георги Ангелов си вкара автогол за 1:3. Последва автогол и на Виктор Попов от Черно море за 2:3.

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.