Снимка БулфотоПродължава работата за изясняване на причините за трагичния инцидент,

...
Снимка БулфотоПродължава работата за изясняване на причините за трагичния инцидент,
Коментари Харесай

Полицията с подробности за тежката катастрофа, отнела живот на пътя Плевен - Искър

Снимка Булфото

Продължава работата за изясняване на аргументите за трагичния случай, написа Plevenutre.bg.

``
реклама

На 27 март в 08.40 часа в РУ- Долни Дъбник е постъпил сигнал за тежко произшествие на пътя 2 км преди град Искър. На място неотложно са изпратени полицейски чиновници. Установено е, че лидерът на лек автомобил " Хюндай Санта Фе " 55-годишен от град Долни Дъбник, при придвижване в посока град Искър навлиза в лентата за насрещно придвижване. При разминаване с насрещно движещ се товарен автомобил " Пежо 807 ", благосъстоятелност и ръководен от 40-годишен от град Бяла Слатина, " Хюндай санта фе " излиза отляво на пътното платно. Колата се блъска поредно в две крайпътни дървета. На място е умрял лидерът.

Смъртта му е установена от пристигналия екип на ФСМП – Искър. Предстои аутопсия в КСМД - Плевен. За закононарушение по чл.343 писмен знак " б " от Наказателен кодекс е известен прокурор от ОП-Плевен. Продължава работата за изясняване на аргументите за трагичния случай.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
``
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР