Снимка: БулфотоАз съм алтернативата на Бойко Борисов в областта на

...
Снимка: БулфотоАз съм алтернативата на Бойко Борисов в областта на
Коментари Харесай

Нинова изригна: Аз съм алтернативата на Бойко Борисов! Ако БСП управляваше, щеше да е...

Снимка: Булфото

Аз съм алтернативата на Бойко Борисов в региона на политиките. Така отговори водачът на Българска социалистическа партия Корнелия Нинова на въпрос желае ли да бъде министър-председател.

Червената лидерка разяснява и настояването на прокуратурата за снемането на депутатския имунитет на Елена Йончева, като назова странни обвиняванията за пране на пари.

Според нея Йончева разполага с документи, които водят до заключения за корупция свързани с трасето на пътя, където стана злополуката край Своге и попита за какво управляващите са проспали тази цялата документи.

Нинова попита още по какъв начин строители ще попречат на депутати от Българска социалистическа партия да влизат в Народно събрание по отношение на настояването на социалистическата партия да се създадат инспекции за строителството на пътища и добави, че Строителната камара е сложила настояването да не се правят такива инспекции.

На въпроса, дали Елена Йончева да бъде номинирана за евродепутат, в предаването „ Седмицата “ по Дарик радио Нинова сподели, че е рано за сходен диалог.

Пактът за миграция на Организация на обединените нации бе също тематика на диалога. Нинова уточни, че в него има текстове, които изрично не могат да бъдат признати. И като образец даде заложеното в документа, че се изравняват статутите на имигрантите бягащи от войни и икономическите имигранти.

Нинова подлага на критика измененията в локални налози за колите и уточни, че е посъветвала кметовете на Българска социалистическа партия да се придържат към най-ниските ставки за налозите.

„ Ако управляваше Българска социалистическа партия, щеше да е друго: финансирането да върви с смяна в моделите “, безапелационна бе Нинова. 

„ Не просто наливане на пари, а предоставяне на пари с резултат, който да стигне до хората “, добави тя.

Корнелия Нинова сподели още, че до края на годината ще тръгне и малкия екран на Българска социалистическа партия.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР