Снимка: Булфото, архивСпартак води на Шумен с 2:1 след първото

...

На полувремето: Шумен – Спартак 1:2

Снимка: Булфото, списък

Спартак води на Шумен с 2:1 след първото полувреме на мача от първия кръг в Трета лига – Североизточна група в Шумен.

Домакините започнаха по-добре и сътвориха няколко рискове.  Румен Николов шутира с глава в навън, след това вратарят на Спартак Християн Славов мазета подъл удар, а по-късно още веднъж се намеси добре след удари с глава и крайник на Румен Николов.

В 20-ата минута Спартак откри резултата. След удар с глава и рикошет, вратарят на шуменци Иван Иванов мазета, само че бранителят на гостите Мартин Минчев направи сполучлива добавка с глава – 1:0.

В 40-ата минута Яники Смирнов насочи топката с глава, тя отскочи от бранител и влетя в мрежата – 2:0 за Спартак.

Две минути по-късно домакините понижиха. След като вратарят на варненци Християн Славов мазета два пъти топката, шуменец я вкара в мрежата - 1:2.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на [email protected] и вижте още в - https://petel.bg/advertising-rates.html.

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР изявления в уеб страницата Petel.bg
Източник: petel.bg