Катето Евро БЯСНА: Енергото са мошеници!
Сметката ми за ток е 800 лева, макар че имам 22 фотоволтаика, споделя актрисата
Високите сметки за ток застигнаха и Катето Евро. Вчера актрисата получава сметка на стойност съвсем 800 лв., макар че има 22 фотоволтаика на покрива на дома си. Винаги усмихната Евро сигнализира за безобразно високите сметки за ток, които тормозят българите - изключително пенсионерите. В прям диалог с " България Днес " тя разкри шокиращите числа и неуместната обстановка с електроразпределителите.
" Тъкмо мислех, че ми се обаждат от Енергото да не заплащам ", с типичното си възприятие за комизъм стартира Катето и добавя: " Ситуацията с безумните сметки за ток е отвратителна - Енергото са мошеници! ", безапелационна е Евро.
На въпроса дали хората би трябвало да излязат на митинг, тя дава отговор:
" Май ще се наложи. Миналият месец не споделих каква сметка получих, макар че отново беше доста висока - 600 лева, само че в този момент към този момент просто прекалиха с тези 800 лв.. Аз пребивавам сама и не може да съм изхарчила ток за 800 лева Жилището ми е с величина 100 и няколко квадрата и имам 22 фотоволтаика, които работят грубо добре. Не знам просто по какъв начин е допустимо да заплащам подобен ток. Това е долна неистина ", гневи се и недоумява актрисата.
Катето е подхванала ограничения за решение на казуса: " Подала съм тъжба, обаче като подадеш тъжба, от Енергото ти споделят: " Дайте още 200 евро и ще дойдем да проверим електромерите ". Много е зле ситуацията ".
Особено трогателни са думите й за пенсионерите:
" Аз към този момент съм пенсионерка и пенсията ми е 700 лева, само че цялостен живот съм работила. Слава Богу, че не преставам да работя. Ако бях чакала единствено на пенсията, нямаше да мога да си платя целия ток, а пенсионерите, с изключение на да си заплащат сметките, би трябвало да се хранят и да си купуват медикаменти. Това напряко е геноцид. Енергото желаят да избият възрастните хора ", с горест декларира Катето.
" Това е призрачен сън. Направо нямам думи, потресена съм. Аз ще се оправя, тъй като работя и имам наследник, който ще ми помогне, но не ме е грижа единствено за мен, а мисля и за другите ", приключва актрисата.
Високите сметки за ток застигнаха и Катето Евро. Вчера актрисата получава сметка на стойност съвсем 800 лв., макар че има 22 фотоволтаика на покрива на дома си. Винаги усмихната Евро сигнализира за безобразно високите сметки за ток, които тормозят българите - изключително пенсионерите. В прям диалог с " България Днес " тя разкри шокиращите числа и неуместната обстановка с електроразпределителите.
" Тъкмо мислех, че ми се обаждат от Енергото да не заплащам ", с типичното си възприятие за комизъм стартира Катето и добавя: " Ситуацията с безумните сметки за ток е отвратителна - Енергото са мошеници! ", безапелационна е Евро.
На въпроса дали хората би трябвало да излязат на митинг, тя дава отговор:
" Май ще се наложи. Миналият месец не споделих каква сметка получих, макар че отново беше доста висока - 600 лева, само че в този момент към този момент просто прекалиха с тези 800 лв.. Аз пребивавам сама и не може да съм изхарчила ток за 800 лева Жилището ми е с величина 100 и няколко квадрата и имам 22 фотоволтаика, които работят грубо добре. Не знам просто по какъв начин е допустимо да заплащам подобен ток. Това е долна неистина ", гневи се и недоумява актрисата.
Катето е подхванала ограничения за решение на казуса: " Подала съм тъжба, обаче като подадеш тъжба, от Енергото ти споделят: " Дайте още 200 евро и ще дойдем да проверим електромерите ". Много е зле ситуацията ".
Особено трогателни са думите й за пенсионерите:
" Аз към този момент съм пенсионерка и пенсията ми е 700 лева, само че цялостен живот съм работила. Слава Богу, че не преставам да работя. Ако бях чакала единствено на пенсията, нямаше да мога да си платя целия ток, а пенсионерите, с изключение на да си заплащат сметките, би трябвало да се хранят и да си купуват медикаменти. Това напряко е геноцид. Енергото желаят да избият възрастните хора ", с горест декларира Катето.
" Това е призрачен сън. Направо нямам думи, потресена съм. Аз ще се оправя, тъй като работя и имам наследник, който ще ми помогне, но не ме е грижа единствено за мен, а мисля и за другите ", приключва актрисата.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




